poniedziałek, 9 września 2013

DŹWIRZYNO- spotkanie wprowadzające katalog

Spotkanie katalogowe było SUPER! Przejechaliśmy 400 km w jedną stronę- oczywiście nie zmrużywszy oka :) Podróż owocowała w wymianę doświadczeń, historii i wzajemną motywację.

Spotkanie odbyło się w Hotelu SENATOR.

Zaczęliśmy od części biznesowej gdzie miałam swoje wystąpienie na temat prospektingu dla prawie 300 osób! Łatwo nie było- strasznie się stresowałam, czułam jak mi kolana skaczą i zastanawiałam się czy będzie to widać przez spodnie ;P przezwyciężyłam jednak swój strach, bo jeszcze kilka lat temu na pewno bym się nie odważyła wyjść na scenę i powiedzieć cokolwiek. Zawsze w takich sytuacjach przypominam sobie słowa mojej sponsorki, że przecież tylko ja wiem, że się stresuję i nikt więcej- i to mnie uspokaja :)Dowiedziałam się o super programie dla nowych klubowiczów:


 Wpisowe jest za symboliczną złotóweczkę a oprócz zniżki na wszystkie produkty można zdobyć wspaniałe nagrody: zestaw kosmetyków SPAo wartości 68zł, niezawodny tusz wodoodporny Wonder i śliczną kosmetyczkę z lusterkiem oraz piękny i milutki szlafrok- wszystkie nagrody za 1zł dla osób, które zapisując się do Oriflame zrobią 80pp w każdym w trzech katalogów.
Również "starzy" klubowicze mogą dostać kosmetyczkę i szlafrok zapisując dwie osoby w katalogu 13, które zrobią po 80pp, a za każdą parę nowych klubowiczów w PW3- 120zł rabatu!


Były tez ciekawe testimoniale, między innymi mężczyzny, który w jednym katalogu osiągnął poziom 12% (!) ; dyrektorki, która opowiadała o Złotej Konferencji w Dubaju; menadżerki, która wygrała konkurs i wzięła udział w warsztatach makijażu ze znaną wizażystką gwiazd oraz dyrektorki, która zakwalifikowała się do wyjazdu do centrum badań nad suplementami diety w Szwecji.

Później były już same przyjemności:

PYSZNY GRILL

KRĘGLE

ZABAWA I WYGŁUPY :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz