poniedziałek, 22 lipca 2013

Spotkanie wprowadzające NIESAMOWITY KATALOG!

W zeszłym tygodniu razem z częścią mojego zespołu byłam na spotkaniu w wprowadzającym nowy katalog. Spotkanie odbyło się w Zielonej Górze w Hotelu RUBEN. Mimo okresu wakacyjnego (w którym "wszyscy wyjechali")  frekwencja dopisała :)

 Były oczywiście wyróżnienia za najlepsze osiągnięcia w ostatnich dwóch katalogach, ciekawostki kosmetyczne i to na co wszyscy czekali: nowy PROGRAM REKRUTACYJNY! -o nim za chwilę. Atmosfera była bardzo modowa- zaczęło się od wystąpienia  naszej trenerki Moniki, która opowiedziała o hitach i trendach jakie będą obowiązywać w sezonie jesiennym. Kolory, fasony, (duże) dodatki, buty ze szpicem- znowu!  Były też panie, które na co dzień zajmują się profesjonalnym doborem biustonoszy, czyli brafitterki. Opowiedziały o najczęstszych błędach popełnianych przez kobiety przy doborze stanika i jak prawidłowo go nosić i dobrać rozmiar.  Niby to takie oczywiste, ale bardzo mało kobiet nosi prawidłowy rozmiar, co jest niewygodne i nieestetycznie wygląda. Na szczęście dowiedziałam się tych ważnych rzeczy i wiem na pewno, że następny zakup biustonosza zajmie mi dużo więcej czasu ;)

W naszym zespole mamy zaprzyjaźnionego fotografa- Andrzeja, który profesjonalnie zajmuje się  fotografią w AFG STUDIO.  Andrzej na spotkaniu robił foto-reportaż, który już na dniach będziecie mogli obejrzeć.

Jeśli chodzi o programy- bo na to wszyscy czekali- to są super!!!

Dla osób, które wstąpią do Klubu Oriflame mamy nagrody w Programie Witamy:
dodam, że zegarek ma kryształki od SWAROVSKI Elements i jest ma bardzo  modny kształt. Jak tylko go założyłam, to nie chciałam się z nim rozstać! Na swój egzemplarz muszę poczekać jeszcze 3 dni! -już zaczęłam odliczanie:)

Każdy w Oriflame może mieć taki hit modowy. W jaki sposób? Wystarczy zachęcić dwie osoby do wstąpienia do Klubu Oriflame i pomóc im wejść do Programu Witamy. W nagrodę otrzymujemy najnowszą wodę toaletową Power Woman i Zegarek z kryształkami o łącznej wartości 249zł za 1zł!!!


ale to nie wszystko!
za każde dwie nowe osoby, które ukończą Program Witamy jest do zgarnięcia rabat w wysokości 120zł- czyli nieźle można zarobić:)


i jak Wam się podoba? mnie BARDZO!!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz