poniedziałek, 27 maja 2013

Zabawa z Oriflame w Szczecinie

Niedawno miałam wielką przyjemność wzięcia udziału w spotkaniu katalogowym, które odbyło się w hotelu Panorama w Szczecinie. Zdecydowanie opłacało się zrobić te 300km w jedną stronę! Było rewelacyjnie!

Wszystko zaczęło się od części biznesowej. Aneta (kierownik regionu) opowiadała o nowych  programach i wręczała wyróżnienia za najlepsze wyniki i nowe poziomy a Monika (trener kosmetyczny) opowiedziała o nadchodzących  nowościach.

Dla nowych klubowiczów, którzy zarejestrują się w katalogu 8 i zrobią zamówienie na 80pp- zestaw do malowania Giordani Gold o wartości 109zł w Programie Witamy tylko za 1zł!
Za zebranie 80pp w kolejnym kroku programu- woda perfumowana Giordani Gold o wartości 99zł za symboliczną 1zł
W trzecim katalogu za kontynuację programu plecaczek Giordani Gold o wartości 89zł za 1zł!
Standardowo już KAŻDY, kto przybył na spotkanie po raz pierwszy dostał kosmetyczny upominek. Był również quiz kosmetyczny dla tych którzy czujnie słuchali o nowościach:)

Po części biznesowej przyszła kolej na ZABAWĘ! Na świeżym powietrzu było mnóstwo atrakcji. Żeby jednak mieć siłę na te wszystkie atrakcje- lunch: bar sałatkowy i degustacja suplementów Wellness a po chwili konkurs drużynowy na podanie koktajlu i zupy w oryginalny sposób.

Później poleciało już na SPORTOWO: zajęcia z trenerkami zumby...

Była również trenerka salsy! Zmęczyłam się tańcząc niesamowicie. Było energicznie, sympatycznie a co najważniejsze- spalone kalorie!

Następnie odbyły się zawody skoków na skakance i hula hop, w którym oczywiście brałam udział- niestety zrobiłam zbyt dużą rozgrzewkę i na samą konkurencję miałam mało siły ;P


Pogoda nie ma znaczenia, miejsce nie ma znaczenia- najważniejsi są ludzie! Dziękuję za cudowną zabawę i przemiłe towarzystwo dziewczyn z Krosna:*

no i oczywiście za drogę powrotną;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz