poniedziałek, 8 kwietnia 2013

NOWY KATALOG- NOWE MOŻLIWOŚCI

Większość ludzi nie lubi poniedziałków- JA UWIELBIAM PONIEDZIAŁKI. Zwłaszcza jak zaczyna się nowy katalog. Oprócz fantastycznych nowości w tym katalogu czeka nas dużo niespodzianek i super programów!

Zacznijmy od PROGRAMU WITAMY- jest to program do którego może wejść osoba, która wstąpi do Klubu Oriflame w katalogu 6.

  Jeśli zapiszesz się w katalogu 6 i zrobisz zamówienie na 80 punktów premiowych (PP) to jest ok.280zł to w kolejnym katalogu dostaniesz   rozświetlający puder w perełkach       Giordani Gold o wartości 79zł za 1zł!                                   Twoje pierwsze zamówienie- o jakiejkolwiek wartości- będzie całkowicie zwolnione z opłaty kurierskiej!

 Możesz kontynuować program robiąc w kolejnym katalogu zamówienie na 80 PP. Dostaniesz wtedy limitowaną i bardzo luksusową perfumowaną wodę Rose of Dreams o wartości 149zł za 1zł!

 Jeśli w trzecim katalogu powtórzysz swój sukces z zamówieniem na 80 PP to dostaniesz jedyną w swoim rodzaju i bardzo modną biała torebkę z kolekcji Rose of Dreams o wartości 169zł za 1zł!


NIE ZASTANAWIAJ SIĘ DŁUŻEJ, bo tylko marnujesz czas w którym mogłabyś/mógłbyś powalczyć o te świetne nagrody! A to dopiero początek!


 Weź udział w Programie dla Sponsorów i odbierz kolejne nagrody!

 Za pierwsze dwie nowe osoby, którym pomożesz w Katalogu 6 zrealizować pierwszy krok Programu Witamy otrzymasz wymarzony zestaw: perfumowaną wodę oraz torbę z kolekcji Rose of Dreams za 1zł!

Za każde dwie nowe osoby, które zrealizują trzeci krok Programu Witamy i ukończą go w Katalogu 8 otrzymasz rabat 120 zł na zakupy w Oriflame! Jeśli masz pytania- śmiało napisz do mnie, służę pomocą:) możesz też samodzielnie się zarejestrować tylko koniecznie wpisz KOD PROMOCYJNY 1287912 lub 1552551- dostaniesz się "pod moje skrzydełka", będę Twoim opiekunem i pomogę w każdej oriflamowej sytuacji;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz